Siper sayesinde artık varolan iletişim uygulamalarına ihtiyaç kalmayacak daha gelişmiş daha çok özelleştirebileceğiniz, güvenli ve arşivlenebilir, kendinize ait bir Güvenli İletişim Altyapısına sahip olursunuz.

Neden Siper ?

Herkese açık iletişim uygulamalarında kontrol sizde değildir. Güvenlik ve arşiv açısından size ait olmayan bir üründe elinizden birşey gelmez. Ancak size ait böyle bir iletişim uygulaması ve ek geliştirilebilir modülleri ile çok avantajlı ve işletmenin vazgeçilmez bir ürünü olacaktır.

Size özel geliştirmeler ve özelleştirmeler yapılabilir. Nasıl email gerekli ise artık günümüzde mesajlaşma, sesli ve videolu görüşmelerde iletişim için vazgeçilmezdir. Email altyapınızı kendi sunucularınızda çalıştırmak, güvenlik altına almak, arşivlemek ne kadar gerekli ise, anlık mesajlaşma ve iletişimde aynı şekilde güvenli ve hızlı olmalıdır.

İş için görüşmeler yapıyorsanız bunların hem güvenli olmasını hem de güvenli şekilde arşivlenmesini isteyebilirsiniz. Siper esnek seçenekleri ile ister arşivlenebilen ister ise arşiv olmadan çalışabilen bir yapıya sahiptir.

Sadece belli cihazlarda değil tüm android, ios ve desktop (Windows, Mac, Linux) üzerinde çalışabilir. Hem network , hem yazılımsal katmanlarda güvenlik seçenekleri mevcuttur.

TO-DO TASKS (Demo)
Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing elit, sed doiusmod tempor
FAVORITE TOPICS (Demo)
Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing elit, sed doiusmod tempor
PULSE OF LIFE (Demo)
Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing elit, sed doiusmod tempor
LISTEN MUSIC (Demo)
Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing elit, sed doiusmod tempor
siper güvenli mi?

Siper’i kullanan kullanıcılar özel bir şekilde tanımlanır ve sisteme giriş yaparlar. Özel bir anahtar kimlik için üretilirken aynı zamanda her mesaj uçtan uca şifrelenir. Ssl , firewall gibi güvenlik katmanları haricinde özel şifreleme yöntemleri kullanılmaktadır. Her mesaj ayrı şekilde özel bir yöntem ile şifrelenir. Bir mesajın şifresi kırıldı diyelim (ki bu çok zordur) diğer mesajların deşifre edilmesi bir o kadar zordur. Önceki ve sonraki mesajların deşifre edileceği anlamına gelmez. Koruma sürekli her mesajda yeniden şekillendirilir. Ayrıca sadece yazılım olarak mesajlaşma değil bir katman olarak siper saldırı tespiti ve önleme görevini de yerine getirir. Yani amacı sadece şifrelemek değildir. Sunucuyu da güvenlik çemberi içinde tutar.

Siper’in Üstün Özellikleri

Kendi sunucularınızda çalışabilme imkanı,

Uçtan uca şifreleme ile her mesajın ayrı şifrelendiği güvenilir bir iletişim altyapısı,

Dilerseniz tüm görüşmeleri güvenli şekilde arşiveleme imkanı,

LDAP ve AD entegrasyonları ile kurumunuz kullanıcıları için hesap yönetimi,

Offline özelliği kapatabilme imkanı bu sayede kurumdan ayrılan kullanıcı erişimini kısıtlayabilme,

Sadece kurum içi değil kurum dışındaki paydaşlara da kısıtlı yetkiler ile giriş imkanı,

Belirli filtreler ile dinamik ve kendini yöneten gruplar ve dağıtım listeleri oluşturabilme

Kaliteli sesli ve videolu görüşmeler yapabilme ve yüksek kullanıcı sayılarına ulaşabilen konferans özelliği

Altyapımızı başka uygulamalarda kullanabilme

Yapay zeka ile saldırı ve anormallik tespiti

Multi factor authentication (Çoklu kimlik doğrulama)