Çözümlerimiz

Özellikle kurumiçi haberleşme güvenliği ve veri güvenliği konusunda çalışmalar yapıyoruz. Sizlerin güvenlik konusundaki ihtiyaçlarınızı önce analiz edip daha sonra kurum içinde yaptığınız haberleşmelerin daha güvenli olması için neler yapmak lazım bunları çıkartıyoruz. SİPER ve AKSİYON ürünümüz sayesinde bu güvenliği en üst seviyeye taşıyoruz.  Ayrıca genel bilgi işlem güvenliğiniz konusunda da danışmanlık ve destek veriyoruz.

Güvenlik analizi ve süreçlerinizin incelenmesi ile önce mevcut durumunuz ortaya çıkarılıyor. Daha sonra ihtiyaçlar ve nasıl aksiyon alınacağı netleştirilerek çözümlerimizi sunuyoruz.

İç ve dış denetimlere hazır olmak, verilerinizin güvenli olduğuna emin olmak her işletme için çok önemli. Bu konuda sizleri hazır hale getiriyoruz.

Özellikle veri güvenliği ve bilgi güvenliği yönetim sistemi (ISO 27001) hazırlık aşamasında sizlere destek oluyor ve çözümler üretiyoruz.

Güvenlik analizi, penetrasyon testleri, güvenli sunucu kurulumları nasıl olmalı bu konuda size destek oluyor ve danışmanlık yapıyoruz.

Firmamızda IT Güvenik konusunda yetişmiş ve birçok kurumda bu sistemi uygulamış güvenlik uzmanları bulunuyor.

İç ve dış denetimlere hazır olmak, verilerinizin güvenli olduğuna emin olmak her işletme için çok önemli. Bu konuda sizleri hazır hale getiriyoruz.

Sunucu kurulumu, bakım ve desteği konusunda sizlere destek oluyoruz. Şirketinize ve kurumunuza ait güvenli sunucular nasıl olmalı, nasıl erişim sağlanmalı ve nelere dikkat etmek gerekir bunları çok iyi biliyoruz. Uzman kadromuz ile yazılımlarınız ve yazılımlarımız en iyi performansa sahip ve en iyi korunan sunucularda çalışmalı.

Mobil, desktop ve web tabanlı yazılımlar geliştiriyoruz. Seçkin ekibimiz, en son strateji ve tasarım düşüncelerini kurumsal düzeyde yazılım geliştirme ile köprü kurarak olağanüstü deneyimler üretme yolunda beceriyle kullanıyorlar. Ekiplerimiz aynı çatı altında birlikte çalışırlar. Sadece en iyi elemanları seçiyoruz ve ekibimize özerk olarak çalışmalarını sağlayacak kadar güveniyoruz. Bu şekilde özerk çalışma imkanı bulan ekibimizin tek sorumluluğu müşterilerimize olağanüstü sonuçlar vermektir.

Geliştirdiğimiz 3 ana ürünümüz SİPER, AMBAR ve AKSİYON yazılımları ile kurumun tüm iş yönetimi , güvenli haberleşme ve güvenli döküman yönetimi ihtiyaçlarını çözüyorüz. Sizlerden gelebilecek ek talepleri de değerlendirerek yazılım çözümleri sunuyoruz.